Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In perioada 24-25 Noiembrie Ansa Jobs impreuna cu partenerul britanic prezent in targu mures ,organizeaza Targ de joburi pt infirmiere si asistente medicale. Munca se desfasoara in Azile de batrani. Salarizarea: 6,50 lire/ora pt infirmiera si 9-10 lire/ora pt asistente medicale. Program de lucru:6-14 ore/zi Minim ore lucrate: 35 ore/saptamana Cazarea se asigura contra cost: intre 250-300 lire/luna Cazare gratuita la hotel in momentul ajungerii in UK, pana la inceperea lucrului. Masa asigurata pana la inceperea lucrului - 2 mese pe zi. Se retine din salariu intre 10-30 lire/saptamana pentru cursuri limba engleza/training Inscriere si participare la Targul de joburi: - ANSA JOBS a inceput deja inscrierile pentru Targul de joburi - taxa de participare si interviu preliminar este de 100 lei. - interviul preliminar are loc cu reprezentantii firmei noastre cat si cu reprezentantul partenerului nostru britanic, la sediul firmei noastre si via skype. - interviul preliminar este eliminatoriu, pentru testarea nivelului de limba engleza si prevede o selectie a candidatelor inainte de interviul final fata in fata cu partenerul britanic care va avea loc la sfarsitul lunii Noiembrie 2012 in Romania-Targu Mures.

Cerinte

- persoane cu limita de varsta pana in 50 ani - persoane care vorbesc limba engleza la nivel mediu/conversational, absolut obligatoriu. - fara atecedente penale, cu cazier judiciar curat - starea de sanatate buna - persoane care pot aduce doua recomandari de la locurile de munca anterioare. - persoane foarte serioase, dornice de munca si hotarate de a obtine acest job si de a pleca rapid - persoane care isi pot achita costurile de mediere si plasare.