Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Targuri de Joburi Grecia 2013-14 APRILIE Hotel Ibis Posturi disponibile: *Dishwasher * Groom * Kitchen help * Laundy Boy * Lifeguard/Pool Attendant/Beach boy,Gardener,Cleaner Cameriste(pentru acest post nu se percepe niciun comision in tara) AVANTAJELE PARTICIPARII: discuti fata in fata cu angajatorii alegi hotelul si jobul dorit semnezi oferta de job pe loc

Cerinte

-limba engleza nivel conversational,varsta intre 18 si 35de ani -la casting va veti prezenta cu cv in limba engleza insotit de o poza cat mai recenta -sa aveti posibilitatea materiala sa suportati taxa de casting:50 de euro,restul de comision deducere din primul salariu. pozitii disponibile :10 kitchen porters,10 laundry boy Locatia castingului:sala brahms Hotel Ibis Bucuresti locuri limitate Beneficii Oferite salarii 500euro net plus tipsuri,cazare_masa asigurate de catre angajator,asigurari sociale platite,program de munca 8 ore pe zi/6 zile pe saptamana ,contract de munca perioada aprilie-octombrie 2013,locatii insulele grecesti hoteluri de 4 si 5 stele.