Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Extern Recruitment in colaborare cu P&P Recruitment Cipru organizeaza Targul de Joburi Cipru 2011, care va avea loc pe 16 si 17 aprilie 2011, in Strada Ion Mortun, nr 8-12, etaj 2, apartament 25, interfon 25, sector 3, Bucuresti. Interviurile au loc intre orele 09:00-17:00. Se aloca 10 minute fiecarui candidat. Posturile sunt: bucatar, ajutor de bucatar, ospatar, barman, bellboy, personal curatenie pentru birouri si case particulare, cameriste, receptioneri hotel. Comisionul agentiilor se va plati dupa primirea primului salariu si este in functie de valoarea acestuia. (creste proportional cu salariul oferit si se percepe doar dupa primul salariu) Persoane de contact: Caia Mihaela Brindusa : 0744154261 Adriana: 0770890035 email : office@externrecruitment.ro

Cerinte

- Este necesara experienta minima in domeniu. - persoane intre 18-35 de ani - limba engleza cel putin nivel conversational (alte limbi straine constituie avantaj) - persoane ambitioase, comunicative, flexibile