Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Stimati candidati, Asa cum v-am obisnuit de 11 ani de zile, Danfil Company organizeaza un NOU TARG DE JOBURI pentru d-voastra, cu participarea companiilor de prestigiu din Marea Britanie din domeniul restaurante si clinici medicale private, in data de 16-18 IUNIE.

Cerinte

La targ sunt scoase la concurs urmatoarele posturi: 1. Lanturi de restaurante de prestigiu selecteaza: Ajutor de Bucatari si Bucatari de toate nivelele, cu experienta si engleza mediu. 2. Lanturi de clinici medicale de prestigiu selecteaza: infirmieri (fara experienta sau calificare) Salariile oferite: 1. Pentru bucatari: 1500 - 1700 GBP / luna + 8,45 GBP/ora suplimentara + tips-uri. 2. Pentru infirmireri: 1000 – 1500 GBP/ora + 6-9 GBP/ora suplimentara. Alte detalii: - Contract legal de munca. Contracul este pe minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire; - Cazarea oferita, 50-80 GBP/saptamana in functie de zona plasamentului; - Mesele dvs. vor fi oferite in timpul orelor de lucru; - Oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul Grupului de restaurante sau grupului de clinici medicale la care veti lucra; - Beneficiati de un sistem de dezvoltare a carierei; - Un salariu competitiv si un pachet de stimulare excelent; - Formare continua si plan de cariera. Targul va avea loc in perioada 16-18 Iunie 2012 la Brasov dupa cum urmeaza: - 16 Iunie 2012 si 18 iunie 2012 –pentru posturile de bucatari - 17 iunie 2012 – pentru posturile de infirmier