Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In perioada 20-25 Ianuarie 2014 organizam targ de joburi pentru: - Ospatari (ajutor ospatar) - Barmani - Receptie - Bucatari (ajutor bucatar) Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu cv-ul actualizat la zi + poza. Se accepta doar persoane vorbitoare de limba engleza la nivel conversational. Salarizarea se stabileste direct cu partenerul britanic la discutia directa functie de eperienta si pregatirea profesionala a fiecaruia. ATENTIE NU APLICATI LA ACEASTA OFERTA DECAT DACA INDEPLINITI URMATOARELE CONDITII: - sanatos, apt de munca, fara cazier, vorbitor de limba engleza

Cerinte

Comisioane: - 100 lei interviu engleza - 200 lei se achita la interviul de angajare.Interviul se realizeaza direct cu partenrul Britanic. Costul de mediere se imparte in doua: - 350 euro se achita NUMAI de persoanele acceptate de partenerul Britanic. - 300 euro se achita din primele 2 luni de munca din UK. Atentie: Se asigura contracte de munca emise de angajatorul Britanic.