Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Taxe si comisioane ANSA JOBS: -taxa de inscriere la targul de joburi si interviu preliminar-100 lei. Se achita la inscriere, pe baza de factura si chitanta. Este nereturnabila, in caz ca nu luati interviul de inceput. - taxa de plasare-150 euro. Se achita numai de catre persoanele acceptate si care accepta oferta/care au avut interviul cu partea britanica, fata in fata, la targul de joburi si numai in perioada Noiembrie-Decembrie 2012. Tot atunci fiecare candidata acceptata va semna un contract de mediere cu ANSA JOBS cat si cu partea britanica. Munca se desfasoara in Azile de batrani. Salarizarea: 6,50 lire/ora Program de lucru:6-14 ore/zi Minim ore lucrate pe saptamna: 35 ore Cazarea se asigura contra cost: intre 250-300 lire/luna Cazare gratuita la hotel in momentul ajungerii in UK, pana la inceperea lucrului. Masa asigurata pana la inceperea lucrului - 2 mese pe zi. Se retine din salariu intre 10-30 lire/saptamana pentru cursuri limba engleza/training

Cerinte

Cazier Adeverinta medic familie 2 scrisori de recomandare Copie buletin Copie pasaport Vor fi acceptate doar persoanele vorbitoare de limba engleza nivel mediu.