Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul bancar. Responsabilitati: - Coordoneaza si controleaza activitatea echipei alocate; - Stabileste si urmareste realizarea activitatilor de catre membrii echipei; - Se deplaseaza impreuna cu membrii echipei la obiectivele (sediu, reprezentanta, resedinta, etc) stabilite/alocate; - Prezinta impreuna cu membrii echipei oferta privind produsele si serviciile din portofoliu; - Pregateste rapoarte cu activitate a echipei si le comunica managementului directiei; - Propune solutii la sesizarile venite din partea membrilor echipei; - Motiveaza echipa prin incurajarea comunicarii deschise si relaxate, alocarea realista a activitatilor, oferirea de coaching si feedback membrilor echipei si managerului direct. Perioada contractuala de 12 luni. Se ofera salariu net + comision din vanzari

Cerinte

- Studii medii/superioare in curs; - Bune abilitati de operare PC; - Persoana organizata, flexibila, dinamica; - Abilitati de vanzari - experienta de minim 3 ani in vanzari directe/ coordonare echipa; - Cunostinte de limba engleza la nivel mediu; - Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.