Acest anunt a expirat la data: 27.09.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta: Salariu 1100 euro (+bonusuri de performanță până la 200 de euro) Decont transport integral Cazare asigurată timp de un an Tichete masă (100 euro la sosire si 300 de euro decont după 6 luni) Cerințe: Cunostinte limba engleză nivel C1/ C2 (citit/scris/vorbit) Cunostinte limba germană nivel B2/C1 (citit/scris/vorbit) Cunoștințe de bază IT software, aplicații Apple Disponibilitate pentru relocare. Aplicati numai cu CV in limba engleza pe mail Doar persoanele selectate vor fi contactate

Cerinte

Oferta: Salariu 1100 euro (+bonusuri de performanță până la 200 de euro) Decont transport integral Cazare asigurată timp de un an Tichete masă (100 euro la sosire si 300 de euro decont după 6 luni) Cerințe: Cunostinte limba engleză nivel C1/ C2 (citit/scris/vorbit) Cunostinte limba germană nivel B2/C1 (citit/scris/vorbit) Cunoștințe de bază IT software, aplicații Apple Disponibilitate pentru relocare. Aplicati numai cu CV in limba engleza pe mail Doar persoanele selectate vor fi contactate