Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru, companie licentiata in sisteme de securitate, specializata in oferirea de servicii de proiectare a sistemelor de securitate, instalare sisteme de detectie si avertizare la efractie, supraveghere video, control acces si pontaj, de service si mentenanta la sistemele instalate. Construind o retea de clienti prin cele doua puncte de lucru, Cluj-Napoca si Bucuresti, societatea poate aborda proiecte cu acoperire locala si nationala.

Cerinte

Responsabilitati: Prestarea activitatii de service si mentenanta a sistemelor de securitate catre clientii companiei; Instalarea si punerea in functiune de echipamente video, antiefractie, protectie perimetrala, control acces, echipamente de detectie a incendiilor precum si echipamente pentru comunicatii; Realizarea de interventii preventive si corective a sistemelor de securitate; Realizarea de deplasari la locatiile clientilor din zona alocata; Cunoasterea caracteristicilor tehnice ale produselor companiei. Cerinte: Studii superioare finalizate – in domeniul Electronicii preferabil; Experienta de minim 2 ani într-un post similar in companii de profil; Permis de conducere cat. B cu experienta de minim 2 ani; Cunostinte tehnice – constituie avantaj cunoasterea sistemului de securitate PC 4020 si Paradox; Disponibilitatea la deplasari in afara localitatii. Competente: Capacitatea de lucru in echipa si individual; Atentie distributiva; Capacitate de organizare si planificare; Responsabilitate, seriozitate; Dinamism Beneficii: Autoturism si telefon de serviciu Oportunitatea de a lucra si a se dezvolta profesional intr-o echipa dinamica Salariu motivant

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala