Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se va lucra in cadrul unei companii care este liderul intretinerii si gestionarii descentralizate a cladirilor din Belgia. Obiectivul acestei companii este de a ameliora performantele tehnice, economice si de mediu ale instalatiilor pe care clientii sai i le incredinteaza. Responsabilitati: -intretinerea preventiva si reparatia uneia sau a mai multor cladiri, in domeniile ventilatiei, electricitatii, climatizarii, incalzirii si a epurarii apelor uzate -intretinerea si repararea diverselor echipamente de aer conditionat -verificarea conexiunilor electrice -schimbarea releelor termice, ventilatoarelor si electrocompresoarelor -schimbarea si/sau spalarea filtrelor de aer, gresarea sau schimbarea rulmentilor, schimbarea rezistentelor de incalzire,schimbarea sau ajustarea curelelor transmisie, schimbarea contactorilor si releelor termice etc. -preluarea initiativei in vederea ameliorarii procedeelor efectuarea sarcinilor primite de la superiorul direct -sustinerea noilor colaboratori -mentinerea contactului direct cu clientii Beneficii: -pachet salarial competitiv la inaltimea competentelor dumneavoastra -voucher pentru mancare in valoare de 140euro/net/luna -se ofera masina si telefon de serviciu, asigurare -posibilitatea de a va extinde domeniul de competente -mediu de lucru diversificat detinerea unui certificat HVAC -contract pe perioada nedeterminata

Cerinte

Cerinte : -sa aiba experienta de cel putin 10 ani in 3 dintre urmatoarele 5 domenii: intretinere industriala, climatizare/reglare, electromecanica industriala, incalzire, energie regenerabila -candidatul ideal trebuie sa cunoasca limba franceza la nivel avansat