Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-instalare echipamente multifunctionale -vizite la clienti pt asigurarea service-ului pentru produsele aflate in garantie; -genereaza si deruleaza proiecte pentru clientii actuali; -realizeaza targetul de service alocat; -urmareste plata facturilor emise la clienti; -participa la sedintele departamentale saptamanale; -intocmenste zilnic rapoarte de activitate – (CRM); -invata produsele caracteristicile lor tehnice , modul optim de folosire, cazurile in care sunt/nu sunt recomandate. Oferta: -salariu fix; -comision in functie de numarul de interventii; -masina de serviciu; -telefon; -PC; -Posibilitatea de a se dezvolta intr-o firma cunoscuta, avand 20 de ani vechime pe piata, si de a lucra cu profesionisti in domeniul tehnologiei informatiei si comunicatiilor.

Cerinte

-experienta min. 1 an in service IT & CPF; -studii tehnice ( medii sau superioare); -abilitati foarte bune de comunicare; -abilitatea de a lucra in echipa; -dorinta de avansare si crearea unei cariere in domeniul tehnic; -permis conducere categ. B.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala