Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea firmei: Firma Z Spot Media S.R.L. este infiintata in 2003 si este constituita dintr-o echipa tanara,dinamica si dedicata. Suntem specializati in solutii profesionale si echipamente pentru productia publicitara, finisare si digitizare documente, scan-copy-print large format, printere si scanere 3D. Oferim echipamente, software, consultanta, consumabile, instruire, service, etc. Pentru informatii detaliate va rugam sa vizitati web-siteul nostru Descrierea postului: Depanare echipamente pentru productie publicitara, livrare si instalare la sediul clientilor (inclusiv in tara), demonstratii cu echipamentele, instruirea clientilor in utilizarea echipamentelor, suport telefonic, asigurare service, Responsabilitati principale: Livrare si instalare la sediul clientilor a echipamentelor de productie publicitara: printere, prese termice, cutter-plottere, tampografe, gravatoare Instruirea clientilor in utilizarea echipamentelor Suport tehnic si service echipamente (dupa o perioada de training) Suport on-line clienti Operare si intretinere echipamente din showroom Comunicare cu serviciul tehnic (intern, furnizor) Completarea si organizarea fiselor de service in programul firmei

Cerinte

Cerinte obligatorii: Cunostinte hardware, software (instalare, dezinstalare, operare, devirusare, retele, periferice) Operare PC: Word, Excel, Outlook Express (cel putin mediu) Cunostinte limba engleza (cel putin mediu) Carnet Auto B, min 12luni Minim 6 luni experienta pe post de service / tehnic Disponibilitate pentru deplasari in tara Obligatoriu abilitati practice Zona lucru: Pacii, Militari Program full-time, nu sunt acceptati studenti Fara obligatii personale speciale, cazier, conflicte cu fosti clienti, angajatori Varsta min 20 ani Studii: Medii / Superioare Calm, organizat, autodidact Beneficii: Mediu de lucru placut si profesionist, echipa tanara, ore suplimentare platite, sambata si duminica libere, training, telefon Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post! INTREBARI Ce tipuri de echipamente ati reparat in trecut (pe scurt) si ce operatii service ati realizat Dvs personal (detaliati)? Ce fel de interventii software ati realizat Dvs personal (pe scurt)? Care este nivelul salarial net asteptat de Dvs in primele luni ale activitatii pentru cerintele enuntate mai sus? --