Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Process Control System Technician / Instrumentation, Mechanical, Operation and Telecommunication and Electrical. O renumita companie petroliera din Arabia Saudita va organiza in Romania un interviu de selectie pentru persoanele cu experienta in petrol si gaze. Doritorii sunt rugati sa aplice cv-ul intr-un format de tip word 2003 si in limba engleza, cu o detaliere amanuntita a activitatii la adresa de e-mail din datele companiei. Doar cv-urile care respecta cerintele vor fi luate in considerare.

Cerinte

Candidatii sunt rugati sa respecte cerintele din anunt si doar cei care au lucrat in petrol si gaze. Va rugam sa aplicati doar daca aveti experienta relevanta si sunteti vorbitori de limba engleza la un nivel bun. Candidatii care corespund criteriilor vor fi contactati pentru a li se comunica datele interviului. Multumim pentru intelegere ! Cu deosebita consideratie, Echipa Petromat