Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam un terapeut pentru salonul SPA al unui hotel din Pafos. Oferta: Se incheie contract pe durata sezonului turistic; in unele cazuri contractul poate avea o durata de 12 luni, functie de angajator si de posibilitatile de adaptare ale candidatului. Durata contractului de munca poate fi prelungita. Programul de munca este de 6 zile pe saptamana, zilnic se lucreaza 8-9 ore. Salariul se plateste lunar, astfel: -850 euro net/luna, cazare gratuita la care se adauga 100 euro bonus la sfarsitul contractului; -900 euro net/luna , cazare contra-cost la care se adauga 150 euro bonus la sfarsitul contractului. Atributii: aplica tratamente conform prescriptiilor, administreaza stocurile de produse, utilizeaza cu prudenta produsele chimice din dotarea Spa-ului, intocmeste graficele salariale.

Cerinte

Candidatul eligibil intruneste urmatoarele cerinte: - experienta pe un post similar cel putin 12 luni; - cunostinte de limba engleza si/sau greaca; - disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit , adaptabilitate la conditii de munca in mediu multicultural , seriozitate