Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY selecteaza un terapeut pentru salonul SPA al unui hotel din Pafos. Oferta: Se incheie contract pe durata sezonului turistic; in unele cazuri contractul poate avea o durata de 12 luni, functie de angajator si de posibilitatile de adaptare ale candidatului. Durata contractului de munca poate fi prelungita. Programul de munca este de 6 zile pe saptamana, zilnic se lucreaza 8-9 ore. Salariul se plateste lunar, in cuantum de 1100 euro net. Cazarea si masa sunt asigurate gratuit Atributii: aplica tratamente conform prescriptiilor, administreaza stocurile de produse, utilizeaza cu prudenta produsele chimice din dotarea Spa-ului, intocmeste graficele salariale, intocmeste inscrisuri specifice pentru angajatii pe care ii are in subordine, supravegheaza angajatii din subordine, comunica permanent cu staful si managementul firmei.

Cerinte

Candidatul eligibil intruneste urmatoarele cerinte: - experienta pe un post similar cel putin 12 luni; - cunostinte de limba engleza si/sau greaca; - disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit , adaptabilitate la conditii de munca in mediu multicultural , seriozitate