Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va rugam sa alegeti cu grija atat domeniul principal, cat si domeniile secundare in care doriti sa fie vizibil pe site anuntul d-voastra. Alegerea gresita a domeniilor va avea repercursiuni negative asupra calitatii si numarului candidatilor care vor aplica la acest anunt, pe cand alegerea corecta a domeniilor va va asigura o vizibilitate sporita si perfect tintita a anuntului. Alegerea unor domenii absolut necorespunzatoare anuntului, facuta doar cu scopul de a genera publicitate gratuita, va atrage dupa sine stergerea anuntului de catre administratorii site-ului!