Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va rugam sa alegeti cu grija atat domeniul principal, cat si domeniile secundare in care doriti sa fie vizibil pe site anuntul d-voastra. Alegerea gresita a domeniilor va avea repercursiuni negative asupra calitatii si numarului candidatilor care vor aplica la acest anunt, pe cand alegerea corecta a domeniilor va va asigura o vizibilitate sporita si perfect tintita a anuntului. Alegerea unor domenii absolut necorespunzatoare anuntului, facuta doar cu scopul de a genera publicitate gratuita, va atrage dupa sine stergerea anuntului de catre administratorii site-ului!