Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: Companie de constructii de renume din SUEDIA selecteaza URGENT 2 TINICHIGII constructii acoperisuri din tabla. Principalele RESPONSABILITATI: - montare/demontare acoperis tabla - construirea si pregatirea tablii in vederea montarii ei; - trasare, masurare, montarea leaturilor, montarea tiglei drepte, tiglei ceramice, a placilor de ardezie; - acoperirea si incadrarea cu tigla a cosurilor exterioare. Sa poata face constructii si instalatii acoperisuri, precum: - acoperire pe banda; - jgheab; - crest placa; - acoperitoare cos; - fitinguri de horn. SE OFERA: - contract legal de munca pe minim 6 luni; - posibilitate de prelungire a contractului dupa 6 luni in cazul in care persoana selectata a fost gasita ca fiind un bun angajat; - salariul: 10 Euro net/ora in functie de experienta, minim 1600 euro net/luna + ore suplimentare; - cazarea se ofera ca si locatie de catre angajator, dar se va plati de catre angajat cu aproximativ 300 Euro/luna; - mancarea va fi suportata de asemenea de catre angajat (aproximativ 200 Euro/luna); - plecare URGENTA.

Cerinte

CERINTE: - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - se cer 5-6 poze de la locul de munca; - se cere experienta si diploma aferenta; - persoanele selectate nu trebuie sa aiba rau de inaltime; - sa aiba personalitate placuta, spirit de echipa (aspect foarte important) si sa fie muncitori. COSTUL PROGRAMULUI: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar; - 360 EURO - Comision de mediere; - 200 - 250 EURO - Biletul de avion.