Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de intretinere/ montare acoperisuri. Clientii sunt persoane fizice si se lucreaza la domiciul clientului. - Se construiesc acoperisuri -Se fac lucrari de demolare a acoperisului vechi dupa care se construieste acoperisul cel nou incluzand si lucrari de finisare. -Se fac izolari termice - Se lucreaza independent Salar: 2000-2700 euro Cazare: 65 euro/ saptamana Transport asigurat: DUS

Cerinte

Experienta intre 5-10 ani in constructii acoperisuri si in lucrari de izolat. Limba Engleza si/sau Franceza nivel mediu. Cazier Judiciar curat Perosana de incredere Dispus sa stea peste programul de lucru in cazul in care trebuie terminat un proiect cu data limita. Scoala profesionala sau technica in domeniul constructiilor. Candidat punctual, respectuos si responsabil. Permis de conducere obligatoriu cat. B , avantaj constitue cat. C.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala