Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE JOB: - oferta se refera la angajarea de colaboratori pentru predarea de llimbi moderne in special pentru companii, pe baza de proiect. - proiectul se desfasoara la sediul companiilor client. RESPONSABILITATI: - predarea limbii moderne adultilor; - adoptarea unei metode interactive de predare. - pregatirea suportului de curs; - urmarirea indicatoriilor de eficienta recomandati de companie; - raportarea activitatii; BENEFICII: - bonificatie motivanta, - munca intr-un mediu concurential pentru firme de prestigiu; - posibilitatea extinderii colaborarii la un program full time; DESCRIEREA COMPANIEI: Companie nationala ce activeaza in domeniul educatiei adultilor prin cursuri de limbi moderne si training de soft skills. EuCom Romania este un furnizor integrat de servicii lingvistice cu sistem de management al calitatii certificat conform EN ISO 9001:2000. Compania are ca principali clienti segmentul corporate un important consumator de formare profesionala. Cei interesati sunt rugati sa trimita un C.V. actualizat in limba romana sau in limba engleza pe adresa anca.gheorghe@eucom.ro. Pentru alte informatii despre compania EuCom Romania va rugam sa accesati site-ul web www.eucom.ro Toate aplicatiile sunt tratate cu confidentialitate.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - cunoasterea excelenta a limbii moderne pentru care se aplica; - student in an terminal la Facultatea de Limbi Moderne sau absolvent; - certificatele internationale reprezinta un mare avantaj (ex: CPE - Certificate of Proficiency in English); - studiul in tara de origine a limbii sau vorbirea acesteia in mod nativ reprezinta un mare avantaj; - experienta in munca cu adultii si in predare; - disponibilitate pentru cel putin 4 zile pe saptamana; - disponibilitate pentru colaborare pe termen mediu sau lung; - disponibilitate pentru studiu si perfectionare continua;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate