Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ca UNIT MANAGER, va trebui sa: - construiesti o echipa eficienta; - sa dezvolti aptitudinile colegilor din subordine; - sa dovedesti ca esti un lider eficace, inspirational si organiza; - sa sustii trainingurile;- sa negociezi si sa inchei contracte de asigurare; - sa dezvolti si sa mentii portofoliul de clienti.

Cerinte

Cerinte • Excelente abilitati de comunicare si vanzare • Capacitatea de a forma si conduce o echipa catre performanta • Spirit intreprinzator • Orientare catre rezultate • Abilitatea de a lucra in conditii de stres, respectand termenul limita. • Studii superioare. Oferta (bonusuri, beneficii): • Pachet de compensare competitive • Bonusuri semnificative in functie de rezultate • Pentru cei mai buni – vacante deosebite • Training si pregatire profesionala specifica la cele mai inalte standard • Posibilitatea unei cariere pe termen lung in domeniul serviciilor financiare.