Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Salut, Recrutam exclusiv fete pentru pozitia de Infimier in UK pentru azile de batrani. Responsabilitati: ajutorarea varstnicilor in procesul de imbracare, spalare, mancare Costuri: - 250GBP - la inscriere - bilet de avion - bani de buzunar la sosire in UK restul se retin din salar (20GBP/saptamana timp de 50 saptamani) Plata: 6,75GBP/ora cu garantarea de minim 35 ore/saptamana; contract de munca pe minim 1 an de zile cu posibilitate de prelungire

Cerinte

Conditii de eligibilitate: - Varsta cuprinsa intre 18-50 ani - Nivel incepator de cunostiinte al limbii engleze - experienta intr-unul din aceste domenii este relevanta dar nu obligatorie (babysitting, pedagogie, kinetoterapie, psihologie, kinetoterapie) Etape: interviu cu BRG, pregatirea dosarului, interviu cu partenerul, sosire in UK (cazare la un hostel pentru 1 saptamana cu micul dejun si cina incluse), inceperea plasamentului Trimite CV-ul pe aupair@ brgwork.ro