Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un cuplu pentru circ din Marea Britanie. Domnul va avea functia de sofer, va efetua activitati de transport doar atunci cand se muta circul dintr-o locatie in alta.In restul timpului va executa si activitati specifice muncii necalificate(de exemplu: va ajuta la montarea/demontarea circului, va ajuta la curatenie, etc.) Doamna va lucra la un boutique, pe post de vanzatoare. Durata contractului de munca va coincide cu durata sezonului de spectacole, respectiv martie-noiembrie. Se ofera gratuit cazarea, in rulote de circ.Nu se asigura masa gratuit. Programul de lucru nu este fix, ci depinde de programul de spectacole. Salariul se plateste saptamanal, in cuantum de 280 GBP/saptamana/cuplu. Candidatii interesati de acest job sunt rugati sa trimita aplicatia(CV-ul)inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Candidatii interesati de posturi vor indeplini urmatoarele cerinte: -persoane adaptabile, apte pentru munca in regim de program prelungit -cunoasterea limbii engleze este obligatorie pentru doamna -domnul va poseda permis auto categoria B - disponibilitate pentru munca -capacitate ridicata de efort fizic -comportament civilizat