Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti medic specialist sau primar in una din cele doua specializari : anestezie/terapie intensiva sau gastroenterologie? Aveti o experienta de minim 1 an si doriti sa lucrati in Franta? Va rugam sa verificati daca indepliniti urmatoarele cerinte: - Absolvent al facultatii de medicina dintr-un stat al Uniunii Europene; - Medic specialist sau primar in anestezie/terapie intensiva sau gastroenterologie; - Diplome care sa ateste specialitatea in care activati si cursurile efectuate pana acum; - Limba Franceza - nivel B1; - Varsta maxima 53 ani Partenerul nostru este un concern medical din Franta cu peste 50 de clinici si spitale private in portofolu, pe tot teritoriul Frantei si care va ofera : - acces la locuri de munca in spitale si policlinici care dispun de tehnologie medicala avansata si specialisti renumiti; - sprijin financiar si moral pe durata procesului de recrutare; - cazare si drum asigurat pe perioada sustinerii interviului in Franta; - salarii incepand de la 5000 Euro/luna; - costuri de mediere 0. S.C. WORK VISION SRL este partenerul exclusiv pentru Romania al angajatorului francez, in acest fel procedura de instalare la locul de munca se face intr-un termen foarte scurt.

Cerinte

Absolvent al facultatii de medicina dintr-un stat al Uniunii Europene; - Medic specialist sau primar in anestezie/terapie intensiva sau gastroenterologie; - Diplome care sa ateste specialitatea in care activati si cursurile efectuate pana acum; - Limba Franceza - nivel B1; - Varsta maxima 53 ani