Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Familie din Roma are nevoie urgenta de o menajera pentru a efectua activitati specifice de curatenie si menaj ale locuintei. Se ofera contract incheiat potrivit legii italiene.Durata contractului-nedeterminata. Programul de munca zilnic este de cca 12 ore.Se lucreaza sase zile pe saptamana.O zi pe saptamana este libera. Cazarea si masa sunt asigurate gratuit. Salariul oferit: 600 euro net lunar. Atributii: curatenie, prepararea hranei, spalat, alte activitati solicitate de angajator. Persoanele interesate de oferta sunt rugate sa aplice cu CV si foto color full body inclusiv la adresa de e-mail a societatii.

Cerinte

Vor fi acceptate doamne/domnisoare care intrunesc urmatoarele cerinte(conform solicitarii angajatorului): -experienta de munca pe post similar -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la cerintele angajatorului, obiceiurile casei, mediul de lucru -comportament civilizat -rezistenta la stress si efort fizic. Sunt apreciate cunostintele de limba italiana, insa cunoasterea limbii italiene nu este o conditie esentiala pentru ocuparea postului.