Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent sofer, posesor permis auto categoriile B,C si E pentru activitati transport echipamente circ in perioada in care circul se deplaseaza dintr-o locatie in alta.In restul timpului va ajuta la montarea/demontarea circului si va executa alte sarcini incredintate de sefii ierarhici.Salariul se plateste saptamanal, 210 lire sterline si se asigura gratuit cazare in rulote de circ sau vagoane.Contractul este pana la sfarsitul sezonului de spectacole(nov.2013) insa exista posibilitate pentru rechemare in sezonul urmator(anul 2014).Nu se lucreaza in regim de program fix. Persoanele interesate pot sa trimita CV la adresa de e-mail a firmei noastre sau ne pot contacta telefon.

Cerinte

Cerinte minimale: - permis auto categoriile B.C si E - disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit - stare de sanatate foarte buna - lipsa antecedente penale - rezistenta la efort fizic - cunostinte minimale de limba engleza