Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un sofer, posesor permis auto categoria B, bun cunoscator al limbii engleze, pentru a lucra pentru la circ din Marea Britanie. Durata contractului: pana in luna noiembrie. Atributii: realizeaza activitati de transport in perioadele cand circul se deplaseaza dintr-o locatie in alta, realizeaza activitati de publicitate(imparte pliante, lipeste afise pentru spectacole, etc)iar in restul timpului ajuta la montarea/demontarea circului, ajuta la spectacole, poate avea grija de unele animale, etc. Se ofera: salariu in suma de 170 GBP/saptamana, cazare gratuita. Nu se ofera masa gratuit. Programul de munca nu este unul fix ci variaza in functie de cerintele organizarii spectacolelor. Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va cuprinde CV in limbile romana/engleza si foto color full body.

Cerinte

Cerinte minimale: -permis auto categoria B -cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la specificul mediului de lucru -seriozitate -stare de sanatate f.buna