Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent doi soferi profesionisti, posesori permis auto categoriile B,C și E pentru a desfasura activitati diverse in cadrul unui parc de distractie locat in Estonia, Tallin.( din nefericire site-ul nu permite selectarea corecta a tarii, Estonia nefiind mentionata). Se incheie contract pentru perioada sezonului de spectacole , pana in lunile octombrie-noiembrie. Candidatii selectati vor efectua activitati specifice si diverse, vor avea grija de animale( crocodili) , vor executa transportul circului si alte indicatii ale sefilor ierarhici. Se asigura cazare si masa, angajatorul plateste inclusiv transportul pana in tara unde se va munci. Salariul se plateste saptamanal, fiind in cuantum de 200 euro pentru fiecare saptamana muncita. Nu este program de lucru de 8 ore.Programul de munca se stabileste in functie de programul de spectacole.

Cerinte

Candidatul eligibil va indeplini urmatoarele conditii -barbat cu varsta pana in 45 ani, posesor permis auto categoriile B, C si E. La program poate participa si un cuplu, doamna urmand sa se ocupe de menaj -capacitate si dorinta de a munci in regim de program prelungit, conditii de stress si mediu multicultural specific spectacolelor de circ -cunoastere unei limbi de circulatie internationala( engleza)nu este obligatorie insa poate fi un avantaj pentru candidat.