Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTACRED ALI SRL recruteaza un sudor argon si dioxid de carbon pentru a efectua in Cipru urmatoarele activitati: -sudura pentru cladiri private si industriale; -fixare componente prin sudura; -efectuare masuratori -preluare comenzi -alte activitati specifice postului, conform indicatiilor sefului locului de munca/angajatorului. Se incheie contract pentru o perioada de minim 12 luni, cu posibilitate de prelungire. Programul de lucru este de 6 zile saptamanal, cu o durata a zilei de munca de 9-10 ore/zi.Posibilitate ore suplimentare. Facilitati oferite de angajator: cazare gratuita, plata asigurari sociale si medicale. Salariul este de 1100 euro net/luna.

Cerinte

Limba straina: Engleză: Mediu ; Greacă: Mediu Angajatorul solicita o foarte buna cunoastere a meseriei . Limba engleza nivel conversational este obligatorie. CV ul va fi redactat in limba engleza fie direct de catre candidat, fie de catre firma noastra, pentru acei candidati care realmente sunt interesati de acest post. Solicitam si oferim seriozitate, plecari garantate si urgente.