Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Urgent selectam vanzatoare fete , femei , pentru Qatar. Vanzatoare inghetata , vanzatoare cofetarie , vanzatoare gelaterie. Se cere : engleza nivel intermediar (mediu) Varsta 18-28 ani. Cv-ul in engleza si poza full body. Salariu se negociaza cu angajatorul dupa selectie. Cazarea este asigurata. Urgent selectam vanzatoare fete , femei , pentru Qatar. Vanzatoare inghetata , vanzatoare cofetarie , vanzatoare gelaterie. Se cere : engleza nivel intermediar (mediu) Varsta 18-28 ani. Cv-ul in engleza si poza full body. Salariu se negociaza cu angajatorul dupa selectie. Cazarea este asigurata.