Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajez urgent doamna pentru curatenie si servire masa la o pensiune turistica din Bran, cu cazare permanenta. Doamna nu trebuie sa aiba obligatii si sa locuiasca in pensiune. Salariul se negociaza dupa proba de lucru de 7-10zile, 1000lei/luna net sau mai mult (in functie de prestatie), cu contract de munca. Nu se retin bani pentru cazare si utilitati.

Cerinte

Activitate desfasurata: curatenie in 6 camere si 2 apartamente, in pensiune, spalare prosoape si fete de masa(lenjeria se spala si calca la firma specializata), serveste micul dejun si cina turistilor. Se prefera calificarea de bucatareasa, insa poate fi si de receptionera, camerista. Persoana trebuie sa aiba neaparat calificare si experienta de lucru in alte pensiuni. Doamna trebuie sa aiba un look agreabil, zambitoare, cinstita!!, corecta, responsabila, iute la curatenie, cu spirit de observatie, si sa tina permanent legatura cu proprietarul pentru orice problema aparuta. Cunostinte minime de limba engleza si calculator. Se cere CV cu poza atasata.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala