Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem nevoie, URGENT, de 3 persoane (barbati si femei) pentru pozitia maestru la depozit TESCO,cerinte:cunostinte limbelor rusa sau ucraineana,aptitudini organizatorice.Cursul de pregatire se va efectua in Cehia si va dura 2 saptamani,apoi vor avea posibilitatea sa fie angajati in Romania la depozit TESCO la pozitia de maestru pentru care au fost pregatiti.Se plateste salariu stabil de 1000 dolari + cazare, 12ore/ zi 6 zile/saptamana.Bonusuri: echipament de munca,asigurare medicala. Contactat: tel. +420774074706 ; +420222314183 e_mail: chehjob@seznam.cz