Detalii loc de munca

Descrierea jobului

VANZATOARE MINI MARKET ATRIBUTII: VANZATOAREA IN MINI MARKET VA RECEPŢIONA MĂRFURILE CONFORM FACTURILOR, PREGĂTEŞTE MĂRFURILE PENTRU EXPEDIEREA CĂTRE CLIENT, ARANJEAZA PRODUSELE PE RAFTURI, FĂRĂ DETERIORAREA ACESTORA. MARCHEAZA CU PREŢURI PRODUSELE DIN MAGAZIN , CONFORM CATALOGULUI., SA CONFIRME CANTITATIV COMANDA CLIENTULUI PENTRU FACTURARE, SA VERIFICE PERIODIC STOCURILE DIN MAGAZIN CONOAŞTE TOATE PRODUSELE ŞI UTILITATEA ACESTORA, FIIND ÎN STARE SĂ INFORMEZE CLIENTUL DESPRE TOATE PRODUSELE. ÎMPACHETEZĂ PRODUSELE PE CARE LE VINDE CLIENŢILOR, MANIPULEAZĂ MARFA, PREZINTĂ OFERTA FIRMEI LA POTENŢIALII CLIENŢI, VINDE PRODUSELE FIRMEI ATÂT LA CLIENŢII EXISTENŢI CÂT ŞI LA POSIBILI NOI CLIENŢI, ELIBEREAZĂ TUTUROR CLIENŢILOR BONURI DE CASĂ. PROPUNE CLIENŢILOR EXISTENŢI NOI COMENZI

Cerinte

CONTRACTUL SE VA INCHEIA CONFORM CERINTELOR LEGII DIN GRECIA VARSTA INTRE 25 – 30 DE ANI PREZINTA UN AVANTAJ CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE NIVEL CONVERSATIONAL SE PLATESC ORELE SUPLIMENTARE LA SFARSITUL LUNII SE ASIGURA MASA SI CAZARE GRAUITA SA RESPECTE LEGILE GRECIEI, SA RESPECTE CERINTELE ANGAJATORULUI, SA AIBA COMPORTAMENT CIVILIZAT, SA ANUNTE SC RENTA CRED-H.R AGENCY IN SCRIS DESPRE EVENTUALELE NEREGULARITATI IVITE IN RELATIA CU ANGAJATORUL