Acest anunt a expirat la data: 02.11.2011

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta vanzatoare la un stand de clatite si wafe(sa faca si sa vanda clatite si wafe) Conditii: varsta 22-35 de ani, aspect fizic placut, care sa se miste repede (pentru ca vor fii ore in care va fii aglomerat), cunoaterea limbilor straine ( engeleza sau spaniola constituie un avantaj dar nu este obligatorie). Salariul intre 500 si 800 de euro, cazare, contract de munca si asigurari de sanatate. Interviul se desfasoara pe skype cu angajatorul direct(persoana cu cetatenie romana).

Cerinte

Se cauta vanzatoare la un stand de clatite si wafe(sa faca si sa vanda clatite si wafe) Conditii: varsta 22-35 de ani, aspect fizic placut, care sa se miste repede (pentru ca vor fii ore in care va fii aglomerat), cunoaterea limbilor straine ( engeleza sau spaniola constituie un avantaj dar nu este obligatorie). Salariul intre 500 si 800 de euro, cazare, contract de munca si asigurari de sanatate. Interviul se desfasoara pe skype cu angajatorul direct(persoana cu cetatenie romana).


Joburi similare