Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PROGRAM GRATUIT!!! Au inceput inscrierile pentru anul 2012! Prin intermediul acestui job aveti oportunitatea de a va construi o cariera in industria hoteliera pe Croaziere de lux (5 stele) lucrand pentru o companie de mare prestigiu alaturi de un colectiv foarte bine pregatit. Salariile de inceput sunt cuprinse intre 750- 2100 Euro la care se adauga bacsisul (tips-ul) pentru pozitiile care presupun contact direct cu clientul. Nu este necesara o experienta anterioara pe Vasele de Croaziera insa daca o detineti deja va fi considerata un avantaj in obtinerea unei oferte cat mai avantajoase.

Cerinte

Trebuie sa : • cunoasteti limba Engleza nivel Avansat (daca nu stiti sa vorbiti in limba engleza foarte bine, atunci NU SUNTETI ELIGIBILI) • aveti experienta recenta pe una din pozitiile Hotel Manager, Purser, Receptionist, Night Auditor, Musician, Executive Chef, Sous Chef, Chef de Partie, Junior Chef, Utility, Restaurant Manager, Senior Waiter, Barkeeper, Waiter bar/restaurant, Housekeeping, Senior Cabin Stewardess, Cabin/Laundry, Hairdresser/ Shop/HK, Maseur/HK. (daca nu aveti deloc experienta in Hospitality, atunci NU SUNTETI ELIGIBILI) • va completati CV-ul online 100%, sa uploadati poze (prezentabile), diplome ce atesta experienta, scrisori de referinta si sa detaliati sarcinile avute la fostii angajatori Prioritate vor avea cei care : • au experienta anterioara de minim 1 an in hoteluri de 4* si 5* • au mai lucrat pe vase de croaziera, preferabil tot pe Dunare • tinerii profesionisti Serviciile noastre sunt oferite gratuit tuturor aplicantilor selectati .