Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam colaboratori Lady’s – magazin online de cosmetice, accesorii si parfumuri. Sunt 5 motive pentru care castigi din colaborarea cu Lady’s: • 42% discount fata de preturile de catalog • 20% comision pentru recomandări • livrare gratuita prin curier rapid in peste 2100 de localitati • peste 800 de produse la preturi accesibile • catalog nou la fiecare 45 de zile, cu multe noutati Castigi un venit suplimentar foarte bun si ai program flexibil. Lucrezi cat vrei si cand vrei tu, fara nici o conditie. Incearca! Nu te costa nimic si ai doar de castigat! Pentru mai multe detalii acceseza linkul pe care il gasesti la detaliile companiei sau intra pe ladys.ro/MD9IegGZ Acesta este magazinul meu personal la Ladys, asa cum vei avea si tu imediat ce te inscrii. Pentru inceput comanda 1 catalog si il vei primi gratuit acasa in cutia postala in maxim 10 zile. Catalog produse Pentru interbari scrieti mail la adresa

Cerinte

Cautam persoane dinamice ,sociabile cu minime cunostinte pc care pot promova atat direct cat si in mediul online afacerea noastra.puteti castiga bani doar din promovare sau din vanzari directe.programul de lucru vi-s stabiliti chiar dumneavoastra iar salarizarea se va face in fuctie de interesul depus