Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Functia: 5 vanzatoare pentru un magazin de accesorii textile - Durata angajarii: perioada nedeterminata - Durata timpului de munca (programul de lucru): se lucreaza dupa programul 12 cu 36 (interval orar 09.00 – 21.00) - Varsta: Nu exista restrictii de varsta pentru persoanele cu experienta, dar este de preferat ca angajarile debutantilor sa fie limitate ca varsta la 18 ani. - Educatie si pregatire profesionala : studii liceale - Experienta: experienta in vanzari si cunostinte de operare casa de marcat - Cerinte: Conditie fizica buna, rezistenta la efort, prezentare placuta, carismatica, abilitati de comunicare,fara cazier judiciar. - Salariul lunar net: 1000 lei - Alte beneficii oferite: transport gratuit de la statia de metrou Costin Georgian catre locul de munca si din Colentina catre locul de munca si retur. - Atributiile si sarcinile vanzatoarei: Vanzarea produselor comerciale; incaseaza banii si ii depoziteaza in locurile special create pentru aceasta; realizeaza monetarul banilor incasati, mentinerea igienei spatiului de lucru; sa anunte persoanele din conducere privind orice neregula gasita in legatura cu produsele; afiseaza sau ataseaza preturile produselor conform legilor in vigoare ; realizeaza receptia pentru marfa primita ; efectuarea de plati in conformitate cu listele de plati; comandarea de produse comerciale in conformitate cu listele de comenzi CV-URILE SE TRIMIT LA : office@jobsauthentic.com

Cerinte

Conditie fizica buna, rezistenta la efort, prezentare placuta, carismatica, abilitati de comunicare,fara cazier judiciar. - Salariul lunar net: 1000 lei - Alte beneficii oferite: transport gratuit de la statia de metrou Costin Georgian catre locul de munca si din Colentina catre locul de munca si retur. - Atributiile si sarcinile vanzatoarei: Vanzarea produselor comerciale; incaseaza banii si ii depoziteaza in locurile special create pentru aceasta; realizeaza monetarul banilor incasati, mentinerea igienei spatiului de lucru; sa anunte persoanele din conducere privind orice neregula gasita in legatura cu produsele; afiseaza sau ataseaza preturile produselor conform legilor in vigoare ; realizeaza receptia pentru marfa primita ; efectuarea de plati in conformitate cu listele de plati; comandarea de produse comerciale in conformitate cu listele de comenzi CV-URILE SE TRIMIT LA ADRESA : office@jobsauthentic.com