Detalii loc de munca

Descrierea jobului

VOPSITORI NAVALI – FRANTA Numar de locuri : 20 Experienta : DA Durata contractului de munca : minim 2 luni Salariul : 8 euro/ora - 9 euro/h suplimentara Timp de lucru : 8 ore/zi , 6 zile / saptamana Ore suplimentare ; DA Echipament de lucru : DA Cazare: DA Transport : DA ( asigurat de angajator cu avionul) Masa: NU Pauze de masa : DA Limbi straine : Limba franceza nivel mediu. Sex: MASCULIN Varsta 20-55 ani Aplicati cu cv in limba franceza sau romana pe adresa de mail al companiei. Daca nu indepliniti aceste conditii nu aplicati. Depunerea dosarului se face la sediul firmei din Bucuresti str.grigore Alexandrescu Nr.70

Cerinte

VOPSITORI NAVALI – FRANTA Numar de locuri : 20 Experienta : DA Durata contractului de munca : minim 2 luni Salariul : 8 euro/ora - 9 euro/h suplimentara Timp de lucru : 8 ore/zi , 6 zile / saptamana Ore suplimentare ; DA Echipament de lucru : DA Cazare: DA Transport : DA ( asigurat de angajator cu avionul) Masa: NU Pauze de masa : DA Limbi straine : cunoasterea limbi franceze constituie un avantaj Sex: MASCULIN Varsta 20-55 ani Aplicati cu cv in limba franceza sau romana pe adresa de mail al companiei. Daca nu indepliniti aceste conditii nu aplicati. Depunerea dosarului se face la sediul firmei din Bucuresti str.grigore Alexandrescu Nr.70