Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Intelligent HR Investment cauta Reprezentant Vanzari Servicii Publicitate Cerinte: absolvent facultate, bun negociator, perseverent, orientat spre client si rezultate, suita office, engleza avansat, rezistenta la stres, persuasiv, aspect placut – prezentabil, minim 6 luni experienta pe post similar. Atributii: prospectarea pietei si atragerea de noi clienti in agentie, aflarea necesitatilor clientilor, intocmirea si negocierea ofertelor. Urmarire comenzii( fluxul de lucru de la grafica la livrare),sporeste volumul de vanzari exten si vinde prin identificarea clientilor sau prin marirea volumului de vanzari catrecatre clientii companiei. Fidelizarea clientilor printr-o buna colaborare cu acestia.

Cerinte

Beneficii: pachet salarial atractiv, masina, telefon, mediu placut de lucru, training , program full-time Persoanele interesate rugamsa ne contacteze pe adresa de email. Taxa depunere dosar 15 ron !