Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Intelligent HR Investment cauta Reprezentant Vanzari Servicii Publicitate Cerinte: absolvent facultate, bun negociator, perseverent, orientat spre client si rezultate, suita office, engleza avansat, rezistenta la stres, persuasiv, aspect placut – prezentabil, minim 6 luni experienta pe post similar.

Cerinte

Atributii : prospectarea pietei si atragerea de noi clienti in agentie, aflarea necesitatilor clientilor, intocmirea si negocierea ofertelor. Urmarire comenzii ( fluxul de lucru de la grafica la ivrare),sporeste volumul de vanzari extensiv prin identificarea clientilor sau prin marirea volumului de vanzari catre catre clientii companiei. Fidelizarea clientilor printr-o buna colaborarecu acestia. Beneficii : pachet salarial atractiv, masina, telefon, mediu placut de lucru, training , program full-time Taxa depunere dosar 15 ron !

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate