Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea companiei: Clientul nostru este o firma care activeaza pe piata romaneasca de IT si tehnica de securitate , impunandu-se ca un furnizor important de solutii in domeniu. Responsabilitati - crearea si dezvoltarea unei retele puternice de clienti - mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti; -identificarea de noi strategii de vanzare eficienta; - elaborarea si prezentarea ofertei in conformitate cu standardele de calitate impuse de companie; -respectarea target-ului de vanzari stabilit de companie. Beneficii - Salariu fix si comision din vanzari la atingerea targetului - Laptop si telefon mobil - Masina de serviciu

Cerinte

Cerinte • Experienta in vanzarea de servicii sau de produse, cu rezultate bune-minim 1 an (experienta in vanzarea de servicii de sisteme securitate - reprezinta un avantaj); • Cunostinte despre sisteme de securitatate : sisteme antiefractie, sisteme de control al accesului, sisteme profesionale de supraveghere video, sisteme antiincendiu, sisteme de interfonie si videointerfonie etc • Studii finalizate pe profil tehnic: electrotehnica, constructii etc • Permis cat B, • Persoana activa, motivata de munca de teren • Persoana prietenoasa, care stabileste cu usurinta relatii cu ceilalti • Abilitati de comunicare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala