Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii de selectie: · Limba engleza nivel mediu; · Varsta cuprinsa intre 18-25 ani; · Diploma de absolvire a 12 clase. Oferta: Activitatea se desfasoara in interiorul centrelor comerciale in standuri special amenajate. Dumneavoastra va trebui sa prezentati trecatorilor (clientiilor) eficacienta produselor si calitatea acestora, Produsele comercializate de companie fac parte din gama produselor cosmetice , Dvs va trebui sa abordati persoanele care trec pe langa dvs prin Mall si sa ii convingeti sa cumpere produsele de la dvs. ( aceste produse pot fi incercate pe loc gratuit pentru a se demonstra calitatea si eficacitatea lor inainte de a le cumpara) Salariul minimum garantat de 700 lire sterline pentru prima luna sau comision intre 18-25% una dintre cele 2 care este mai mare,