Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj, Constanta, Iasi

Descrierea jobului - România

Job Connect, companie de consultanţă şi recrutare de personal, caută în Constanţa un reprezentant de vânzări pentru un client multinaţional care comercializează produse electrice. Produsele comercializate acoperă următoarele segmente: elemente de conexiune; scule; elemente de fixare; materiale termocontractabile; aparataj; iluminat; echipamente de distribuţie; echipamente de automatizări industriale; aparate de măsură; accesorii. Activitatea va cuprinde: - căutarea şi analiza noilor pieţe de desfacere; - preluarea comenzilor şi transmiterea către firmă; - contact permanent cu clienţii; - prezentarea noilor produse; - executarea sarcinilor primite de la administrator; - informarea conducerii despre tot ce se întîmplă pe piaţă (parteneri – concurenţi); - urmărirea şi încasarea datoriilor de la clienţi; - trimiterea la timp a rapoartelor cerute de conducere (săptămânal); - prezenţa şi buna pregătire la şedinţele lunare. Reprezentantul de vânzări va primi: - salariu de bază, negociabil în funcţie de experienţă; - comision din vânzări; - smartphone; - maşină de serviciu; - training-uri pe produse.

Cerinte

Sunteţi persoana potrivită pentru acest post dacă aveţi: - studii liceale/ superioare în domeniul electric; - experienţă în domeniul electric (obligatoriu) şi experienţă în vânzări directe (obligatoriu); - experienţă în domeniul vânzării de produse electrice – ideal; - permis de conducere categoria B.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Arata anuntul si prietenilor tai