Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Magazin de suveniruri pentru turisti angajeaza vanzatoare in urmatoarele conditii: -Contract incheiat potrivit legii cipriote pentru o durata minima de 6 luni, cu posibilitate de prelungire -Program de lucru zilnic intre 10-12 ore.In perioada sezonului turistic nu se acorda zile libere. -Se asigura gratuit cazarea si masa -salariu lunar net 700 euro. Atributii: primeste marfa, aseaza marfa pe rafturi, serveste clientii, incaseaza contravaloarea marfii vandute, pastreaza curatenia la locul de munca, efectueaza arice alte activitati conform solicitarilor primite de la sefii ierarhici. Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimita CV in limba engleza intotit de fotografie color recenta, full body , inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minime pentru ocuparea postului: -experienta in vanzari -cunostinte de limba engleza si limba rusa nivel conversational -adaptabilitate la conditiile de lucru si obiceiurile tarii -comportament civilizat fata de clienti, colegi, etc -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit