Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R. AGENCY recruteaza o doamna/domnisoara cu experienta in vanzari si buna cunoscatoare a limbii engleze pentru a ocupa postul vacant de vanzatoare intr-un mini-market situat in localitatea Rodos-Grecia. Conditiile in care se va lucra : -contract incheiat pe durata determinata:aprilie-octombrie.Contractul se va derula potrivit legislatiei aplicabile in Grecia; -program de lucru : sapte zile pe saptamana, 10 ore de munca zilnic.Ce depaseste numarul orelor de lucru se plateste suplimentar la sfarsitul lunii. -salariul este in cuantum de 700 euro net/luna -angajatorul va asigura gratuit cazarea si masa; -transportul via Romania-Grecia si retur va fi platit de angajat. RENTA CRED -H.R. AGENCY asigura medierea obtinerii locului de munca, in conditiile legii 156/2000.

Cerinte

Sunt eligibile candidatele care indeplinesc urmatoarele conditii: -doamne/domnisoare cu varsta cuprinsa intre 25-30 ani, cu experienta in vanzari si bune cunoscatoare ale limbii engleze; -candidatele trebuie sa fie persoane soociabile, comunicative eficiente, cu rezistenta la munca in regim de program prelungit.