Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

URGENT! Centrul de Cariera KREVIN recruteaza pentru Bucuresti, Vanzatoare- magazin haine, salariu 1300 ron/luna brut + procent din incasari Descrierea postului: -promovarea si vanzarea produselor; -consilierea clientilor; -intretinerea unui climat placut si distins pentru clienti; -aranjarea produselor la raft si mentinerea ordinii acestora; -mentinerea carateniei in magazine; -inlocuirea la raft a produselor vandute; -incasarea contravalorii produselor achizionate de catre client; -efectuarea inventarelor.

Cerinte

-experienta in vanzari de minim 1 an; -cunostinte de lucru cu casa de marcat constituie avantaj; -bune cunostinte de gestiune; -persoana comunicativa, serioasa, deschisa catre client, rezistenta la stres. Beneficii: -salariu fix 1300 ron brut + procent din incasari + bonuri de masa; -garantam seriozitate si conditii bune de munca; -carte de munca pe perioada nedeterminata de timp; -ambiant placut. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.