Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite spre vanzare - consilierea clientului in alegerea produsului dorit - gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor - mentinerea unei bune imagini a companiei prin asigurarea aspectului personal ingrijit si a esteticii magazinului Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie. Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii. Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate. Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient! Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE! Clientul nostru este o companie multinationala care presteaza servicii financiar-contabile pentru mii de firme din Uniunea Europeana. Clientul nostru este prezent pe piata de incaltaminte barbatesti din ’94. Compania si-a inceput activitatea prin distribuirea unor marci romanesti, ajungand in prezent unic importator al unor branduri de renume din Europa. Marci de renume care se impun prin stil distinct si calitate exceptionala.

Cerinte

- varsta intre 20-30 ani - studii medii - minim bacalaureat - aspect ingrijit - bune abilitati de comunicare, dinamica, responsabila, dorinta de a lucra pe domeniul vanzarilor Oferta: - instruire in domeniu - pachet salarial fix - program de lucru: L-V 12.00-20.00 - mediu de lucru placut

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala