Acest anunt a expirat la data: 03.05.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam URGENT o tanara energica ca si vanzatoare in San Torini, Grecia , zambitoare, cu cunostinte de limba engleza si spaniola (sau italiana). Salariul : 700 euro/ luna ( + bonus pana la 300 euro daca lucreaza eficient, politicos) Cazare : asigurata Asigurare sociala: asigurata Contract: data de incepere cat mai curand , contract pana in octombrie 2013. Va rugam sa aplicati numai daca va incadrati conditiilor pe e-mail cu Cv in limba engleza.

Cerinte

Cautam URGENT o tanara energica ca si vanzatoare in San Torini, Grecia , zambitoare, cu cunostinte de limba engleza si spaniola (sau italiana). Salariul : 700 euro/ luna ( + bonus pana la 300 euro daca lucreaza eficient, politicos) Cazare : asigurata Asigurare sociala: asigurata Contract: data de incepere cat mai curand , contract pana in octombrie 2013. Va rugam sa aplicati numai daca va incadrati conditiilor pe e-mail cu Cv in limba engleza.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala


Joburi similare