Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL recruteaza doua vanzatoare bilingve(engleza+rusa) pentru magazin suveniruri(kiosk) din Trodos-Cipru. Contractul se incheie potrivit legii cipriote pentru o durata minima de 12 luni(posibilitate prelungire). Atributii: vanzare produse(gen suveniruri pentru turisti), asezarea marfii in rafturi, afisarea pretului produselor, pastrarea curateniei in magazin,incasarea pretului pentru marfa vaduta. Se ofera gratuit cazarea si masa,angajatorul plateste asigurarile sociale.Salariul net lunar este in suma de 700 euro. Programul de lucru zilnic este de 10-12 ore.Saptamanal se vor lucra 6-7 zile, ziua libera fiind acordata de catre patronul boutique-ului in functie de posibilitati. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV doar in limba engleza, insotit de foto color full body recenta pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minimale pentru ocuparea postului: -doamne/domnisoare, cu experienta in vanzari -cunostinte solide de limba engleza si rusa -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit -stare foarte buna de sanatate si rezistenta fizica -adaptabilitate la conditiile de munca si obiceiurile tarii -seriozitate -lipsa antecedente penale