Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI: - asigurarea servirii impecabile a clientilor cu produsele / mancarurile / bauturile comandate de catre acestia - cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare si bauturi - raspunde de aspectul si imaginea societatii - respecta procedurile de lucru ale societatii

Cerinte

- absolvent studii medii / studii comerciale sau economice – prezinta avantaj - experienta anterioara in vanzari / servicii clienti - abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu clientii - aspect fizic comercial - cunostinte bune de operare PC - persoana motivata de rezultate BENEFICII: - societatea asigură training pentru postul ocupat - pachet salarial motivant - posibilitatea de a avansa în carieră - avantajul de a lucra într-o echipă tânără şi dinamică

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala